S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
logo    OLEJE NA DŘEVO  Přírodní oleje a vosky   Příirozená ochrana pro přírodní materiály 

Úvod »Biocidní ochrana dřeva - DERON» DERON-I/SK/ polotovar - 1lt


        

DERON-I/SK/ polotovar - 1lt

Lze objednat pouze e-mailem nebo telefonicky. Biocidní přípravek pro profesionály. Syntetický koncentrát pro přípravu roztoků k likvidaci dřevokazného hmyzu. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti broukům, hnilobám a plísním.

img

 

Dostupnost: SKLADEM
Číslo produktu: DERON-ISK čirý 01
Výrobce: DERON
Hmotnost: 1kg
Naše cena bez DPH : 1 150,00 Kč (45,06 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
1 391,50 Kč (54,53 EUR)

DERON-I/SK/ polotovar je syntetický koncentrát určený k ošetření dřeva napadeného hmyzem a brouky (k insekticidní ochraně dřeva). Kromě likvidačního účinku vůči broukům poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním.

Přípravek je určen pouze pro profesionální použití! Není tedy možný jeho prodej v maloobchodní síti a nelze ho z bezpečnostních důvodů objednat ani zde na e-shopu. Prosíme proto naše profesionální zákazníky, aby tento přípravek objednávali výhradně e-mailem nebo telefonicky (na info@blachut.cz, nebo na telefonu +420 608 770 300), kde Vám vše vysvětlím. 

Z důvodu neúměrného několikanásobného zdražení rozpouštědla používaného v klasickém DERONU-I cena tohoto výrobku značně stoupla a proto se výrobce rozhodl nabídnout profesionálům možnost významně ušetřit oproti klasickému DERONU-I použitím levnějších ředidel k naředění syntetického koncentrátu DERIN-I/SK/ polotovar.

DERON-I/SK/ polotovar je koncentrovaný biotický přípravek, který se používá pro přípravu aplikačních roztoků, a to jeho ředěním technickým lihem nebo ředidly LB-40 nebo LB-60. 

Příklad: 0,25lt DERON-I/SK/ + 4lt ředidla (líh, LB-40, LB-60) = 4,25 lt aplikačního roztoku, který obsahuje stejné množství účinných látek, jako aplikační roztok připravený z klasického DERONU-I, který se ředí v poměru 1 : 3 vodou.

Při ředění biotického přípravku ředidly (či lihem) tento mnohem lépe a cca 3x hlouběji penetruje do dřeva (ředidlo 3-6mm, voda 1-2mm), což zlepšuje a urychluje likvidaci zahlodaných larev dřevokazného hmyzu.

Z důvodu požárního rizika při manipulaci s ředidly a rizika možného vzniku nebezpečných výparů při aplikaci je nutné, aby ochranu dřeva syntetickými aplikačními roztoky prováděli pouze profesionální pracovníci v souladu s bezpečnostními předpisy.

Y2E4ZT